Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

CLEAN SYSTEM ENERGY, 20 yılı aşkın uygulama, bilgi birikimi ve tecrübesini Elektrik ve Enerji Dağıtım sektörüne yansıtmak amacıyla kurulmuş ve Alçak Gerilim Elektrik Dağıtım Panoları üretimi konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Uzman kadrosuyla yurtiçinde birçok şehirde Alçak Gerilim Dağıtım panosu tedariği ile sektöründe önemli konumlara gelme amacında yol almıştır. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla yürümektedir.   

CLEAN SYSTEM ENERGY, Yüksek teknolojili, katma değerli ürünleri dinamik insan kaynağı ile “değer” olgusunu bilen müşterilerine hizmet ve ürün olarak sunmaktadır. Müşterilerinin yansıra, rakiplerinin dahi saygı duyduğu Global ve Ulusal Markaları daha ileriye taşıma bilinci ile kendileri için tutku haline gelmiş enerji dönüşüm alanındaki projelerde yer almaktadır. 

CLEAN SYSTEM ENERGY paydaşlarına sürdürülebilir ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. 

 

Değerlerimiz: 

CLEAN SYSTEM ENERGY temel değerleri arasında güven yer almaktadır. Bu değerler, iş yapış şeklimizi ve müşteri ilişkilerimizi şekillendirmektedir.  

Güven, saygı ve özveri ile güçlendirilen bir kurumsal kültürün, sadece müşterilerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da büyük bir bağlılık sağladığına inanmaktayız. 

 

Uzmanlık Alanlarımız: 

CLEAN SYSTEM ENERGY,  

Kompanzasyon, her türlü Alçak Gerilim Panosu, GES Panosu, Aydınlatma, Scada Otomasyon Panoları ve Busbar Aydınlatma Dağıtım sistemleri gibi uzmanlık gerektiren Alçak Gerilimin olduğu tüm alanlarda hizmet vermektedir.  

Sahip olduğumuz bilgi birikimimiz, müşterilerimize rekabet avantajı sağlamamıza ve karmaşık zorlukları çözmelerine yardımcı olmamıza olanak sağlamaktadır.